Co je web www.sportovci.net ?

V úvodu bych Vám chtěl v krátkosti představit a přitom odprezentovat svůj osobní web http://www.sportovci.net.

od malička byla práce s počítačem moje vášeň. Bohužel osud mi pracovně nadělil úplně jiné zaměření a tak práce s počítači zůstala jen mým koníčkem. A tak při dlouhých večerech jsem si zvyknu i něco vytvořit. Mám za sebou tvorbu pár webových stránek a některé SEO optimalizace, které se pro mě staly jednou velkou a zajímavou částí života. Zkoumání různých SEO technik se stalo pro mě velkou výzvou v životě. Této části se však budu věnovat více v části SEO optimalizace, kde budete moci najít některé projekty, na kterých se více či méně podílím.

Nejčastěji se zaměřuji na tvorbu sportovních webů. Jelikož nejvíce souvisí s mým pracovním zařazením, tak se tomu ani nemůžu divit. Dalo by se říci, že je to mému srdci nejbližší a tak mi tvorba těchto webů jde s lehkostí.

Na jednotlivých podstránkách můžete najít mou tvorbu. Nicméně musím podotknout, že grafické stránce se nevěnuji (kromě webu futbaltrening.sk, který byl dítětem od A po Zet), a proto používám šablony, respektive služby kvalitních grafiků. Jak se říká, nemůžeme vědět všechno;-)

Comments are closed.